Program księgowy

Cennik - Oprogramowanie - System finansowo-księgowy "IS-FK"

System finansowo-księgowy "IS-FK"

  • 1 licencja (stanowisko), bezterminowa - 900 zł
  • 1 licencja (stanowisko), za 1 rok dzierżawy systemu - 300 zł

Cenę każdej następnej licencji możemy negocjować.
Ceny podane są w PLN, do nich należy dodać podatek VAT 23%

Oprogramowanie - System "IS-FK"

System IS-FK  może być zintegrowany poprzez moduł importu danych z systemem ZEUS lub systemem IS2000. Taka integracja pozwala na to by dane zdarzenie gospodarcze było rejestrowane tylko raz w jednym z systemów informatycznych w firmie a przetwarzane może być na różne sposoby w pozostałych systemach. IS-FK wykorzystywany w uczelni może mieć ustalony rok obrotowy za okres m-cy październik - wrzesień, tak jak trwa rok akademicki. IS-FK zarachowuje (zgodnie z ustawą o rachunkowości) do przychodów kwoty należne z tytułu czesnego bez względu na to czy zostały opłacone.

Oprogramowanie

Firma "Entercom" zajmuje się sprzedażą, wdrożeniem, serwisem oprogramowania firmy "Infosystem", której siedzibą jest Borkowo /k Gdańska, tj.:

O firmie

Firma Usługowo-Handlowa "Entercom" istnieje od 1997 roku. Oferujemy usługi w zakresie administracji i serwisu sieciami komputerowymi. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem firmowej infrastruktury informatycznej. Obsługujemy firmy o różnej wielkości, od spółek akcyjnych do jednoosobowych podmiotów gospodarczych.

Od ponad 20 lat, w jednej z Trójmiejskich uczelni niepublicznych zajmujemy się administrowaniem i serwisem sieci komputerowej. Podobne prace wykonujemy w wielu innych firmach.

 
Subskrybuj Program księgowy