Oprogramowanie obrotu towarowego

Cennik - Oprogramowanie - System obrotu towarowego "IS2000"

System obrotu towarowego "IS2000"

  • 1 licencja (stanowisko), bezterminowa - 1900 zł
  • 1 licencja (stanowisko), za 1 rok dzierżawy systemu - 600 zł

Cenę każdej następnej licencji możemy negocjować.
Ceny podane są w PLN, do nich należy dodać podatek VAT 23%

Oprogramowanie - System "IS2000"

System IS2000 obsługuje dowolną ilość magazynów. Może rejestrować sprzedaż towarów, opakowań oraz usług. Obrót magazynowy ewidencjonowany jest dokumentami magazynowymi bez potrzeby wystawiania dokumentów księgowych. Rejestrację dokumentów magazynowych i księgowych można wykonywać z klawiatury, bez użycia komputerowej myszy, co znacznie poprawia ergonomię oraz szybkość pracy. Posiada rozbudowane funkcje logistyczne (kompletacja, weryfikacja, spedycja). System IS2000 zintegrowany jest z systemem IS-FK.

Oprogramowanie

Firma "Entercom" zajmuje się sprzedażą, wdrożeniem, serwisem oprogramowania firmy "Infosystem", której siedzibą jest Borkowo /k Gdańska, tj.:

O firmie

Firma Usługowo-Handlowa "Entercom" istnieje od 1997 roku. Oferujemy usługi w zakresie administracji i serwisu sieciami komputerowymi. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem firmowej infrastruktury informatycznej. Obsługujemy firmy o różnej wielkości, od spółek akcyjnych do jednoosobowych podmiotów gospodarczych.

Od ponad 20 lat, w jednej z Trójmiejskich uczelni niepublicznych zajmujemy się administrowaniem i serwisem sieci komputerowej. Podobne prace wykonujemy w wielu innych firmach.

 
Subskrybuj Oprogramowanie obrotu towarowego