Program kadrowo płacowy

Cennik - Oprogramowanie - System płac "IS-PŁACE"

System płac "IS-PŁACE"

  • 1 licencja (stanowisko), bezterminowa - 1900 zł
  • 1 licencja (stanowisko), za 1 rok dzierżawy systemu - 600 zł

Cenę każdej następnej licencji możemy negocjować.
Ceny podane są w PLN, do nich należy dodać podatek VAT 23%

Oprogramowanie - System "IS-PŁACE"

System IS-PŁACE umożliwia firmie automatyczne sporządzanie list płac, prowadzenie statystyki dotyczącej płac oraz wspomaga w prowadzeniu kartoteki podatkowej. Daje użytkownikowi systemu możliwość tworzenia nowych składników listy płac i tworzenia wzoru ich liczenia. Proces tworzenia listy płac (kolejność liczenia składników listy płac) odbywa się zgodnie ze wzorem zapisanym w konfiguracji systemu i może podlegać modyfikacji. Lista płac (a właściwie pozycje listy płatne przelewem) może zostać wyeksportowana do formatu akceptowanego przez system bankowości elektronicznej.

Oprogramowanie

Firma "Entercom" zajmuje się sprzedażą, wdrożeniem, serwisem oprogramowania firmy "Infosystem", której siedzibą jest Borkowo /k Gdańska, tj.:

O firmie

Firma Usługowo-Handlowa "Entercom" istnieje od 1997 roku. Oferujemy usługi w zakresie administracji i serwisu sieciami komputerowymi. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem firmowej infrastruktury informatycznej. Obsługujemy firmy o różnej wielkości, od spółek akcyjnych do jednoosobowych podmiotów gospodarczych.

Od ponad 20 lat, w jednej z Trójmiejskich uczelni niepublicznych zajmujemy się administrowaniem i serwisem sieci komputerowej. Podobne prace wykonujemy w wielu innych firmach.

 
Subskrybuj Program kadrowo płacowy