Strony www

Usługi - Ankietowanie przez WWW

Proponujemy Państwu przeprowadzenie ankietowania typu indywidualnego, tzw. badania zamkniętego, gdzie dostęp do ankiety mają osoby zaproszone do wzięcia udziału w badaniu i osoby, które poprawnie zalogują się do systemu ankietowania. Zaproszenie do uczestniczenia w ankietowaniu jest wysyłane z systemu ankietowania e-mailem do każdego uczestnika ankietowania, który został wskazany przez organizatora ankiety. Potrzebny jest tylko plik z loginem i hasłem dla osób uprawnionych do uczestniczenia w danej ankiecie.

Usługi - System Moodle

Moodle jest Systemem Zarządzania Kursami (CMS), znanym jako System Zarządzania Nauczaniem (LMS) lub Wirtualnym Środowiskiem Nauczania (VLE). Moodle to środowisko nauczania zdalnego za pomocą sieci teleinformatycznych, dostępne przez przeglądarkę internetową.

Platforma Moodle umożliwia efektywniej wykorzystywać internet w nauczaniu. Zadaniem platformy Moodle jest ułatwienie pracy studentom jak i nauczycielom akademickim między innymi poprzez zarządzanie kursami (wirtualnymi), które są odpowiednikiem tradycyjnych zajęć.

Usługi

Oferujemy następujące usługi:

Oprócz tego instalujemy i nadzorujemy działanie oprogramowania użytkowego:

O firmie

Firma Usługowo-Handlowa "Entercom" istnieje od 1997 roku. Oferujemy usługi w zakresie administracji i serwisu sieciami komputerowymi. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem firmowej infrastruktury informatycznej. Obsługujemy firmy o różnej wielkości, od spółek akcyjnych do jednoosobowych podmiotów gospodarczych.

Od 15 lat, w jednej z Trójmiejskich uczelni niepublicznych zajmujemy się administrowaniem i serwisem sieci komputerowej składającej się aktualnie z około 100 komputerów. Podobne prace wykonujemy w wielu innych firmach.

 
Subskrybuj RSS - Strony www