Ankietowanie

Usługi - Ankietowanie przez WWW

Proponujemy Państwu przeprowadzenie ankietowania typu indywidualnego, tzw. badania zamkniętego, gdzie dostęp do ankiety mają osoby zaproszone do wzięcia udziału w badaniu i osoby, które poprawnie zalogują się do systemu ankietowania. Zaproszenie do uczestniczenia w ankietowaniu jest wysyłane z systemu ankietowania e-mailem do każdego uczestnika ankietowania, który został wskazany przez organizatora ankiety. Potrzebny jest tylko plik z loginem i hasłem dla osób uprawnionych do uczestniczenia w danej ankiecie.

Usługi

Oferujemy następujące usługi:

Oprócz tego instalujemy i nadzorujemy działanie oprogramowania użytkowego:

O firmie

Firma Usługowo-Handlowa "Entercom" istnieje od 1997 roku. Oferujemy usługi w zakresie administracji i serwisu sieciami komputerowymi. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem firmowej infrastruktury informatycznej. Obsługujemy firmy o różnej wielkości, od spółek akcyjnych do jednoosobowych podmiotów gospodarczych.

Od 15 lat, w jednej z Trójmiejskich uczelni niepublicznych zajmujemy się administrowaniem i serwisem sieci komputerowej składającej się aktualnie z około 100 komputerów. Podobne prace wykonujemy w wielu innych firmach.

 
Subskrybuj RSS - Ankietowanie